رفت‎وبرگشت عالیشاه در لیست پرسپولیس

در شرایطی که پرسپولیس در آستانه حساس‌ترین بازی تاریخ خود قرار دارد، اعلام خط خوردن امید عالیشاه از فهرست 20نفره پرسپولیس با یک نقل قول تکمیلی تغییر کرد. اینکه او بازیکن بیست‎ویکم لیست خواهد بود.

به گزارش “ورزش سه”، امید عالیشاه با انگیزه زیادی فصل را با پرسپولیس آغاز کرد تا جبران دو سالی که به دلیل جدایی از این تیم و حضور در تراکتورسازی برای خدمت سربازی دور بوده را داشته باشد. همه چیز برای وینگر سرعتی برانکو ایوانکوویچ در اردوهای پیش فصل خوب پیش می‎رفت و او با چاشنی امید یکی از موفق‌ترین شاگردان این تیم برای آماده سازی پیش فصل هم محسوب می‌شد. عالیشاه اما با شروع فصل رفته رفته هم از حیث کیفی و هم انگیزشی با نزول بزرگی مواجه شد و در نهایت نیز در یکی از تاریخی‌ترین بازی‌های این باشگاه نتوانست خود را در لیست برانکو ایوانکوویچ قرار دهد. هرچند سرمربی سرخپوشان با توجه به برخی اتفاقات در ادامه ترجیح داد با اعلام اینکه عالیشاه نفر بیست‎ویکم تیمش خواهد بود فعلا مانع از دامنه گرفتن اتفاقی شده که می توانست یک حاشیه جدی برای پرسپولیس باشد.

هافبک سرخپوشان که در بازی با السد و در دوحه برخلاف جدال با الدحیل نمایش درخشانی از خود به جا نگذاشت و در ادامه نیز در اواخر بازی به دلیل مصدومیت از زمین خارج شد، طی روزهای اخیر تلاش زیادی داشت تا خود را در شرایط بازی قرار دهد اما در نهایت از در ترکیب اصلی تیم خارج شد که این بزرگترین شوک به امید عالیشاه بود که دوست داشت در این مسابقه خانگی بازیکن فیکس تیم باشد.

سرمربی سرخپوشان که پیش از این در تقابل با رفتارهایی شبیه به آنچه که امید عالیشاه نشان می‌دهد، سیاست خود را برابر رامین رضاییان و محسن مسلمان و حتی مهدی طارمی نشان داده بود، در اولین گام برای دوری تیمش از حواشی طی یک مصاحبه کوتاه اعلام کرد که این بازیکن به اردوی پیش از بازی مقابل السد در لیست 21 نفره قرار خواهد گرفت، اما انتظار برانکو از عالیشاه بیش از این بوده و حتی اگر امید در جمع 18 بازیکن تیم برای بازی قرار بگیرد باز هم از نارضایتی سرمربی کم نخواهد شد.

در شرایطی که پرسپولیس در حساس‌ترین و تاریخی‌ترین بازی خود قرار دارد، این مسیر را با سود بردن از بازیکنانی طی کرده که بدون توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی و مشکلات کمبود بازیکن، حتی با درد و مصدومیت و مشکلات مالی نیز در راستای اهداف تیمی و موفقیت حرکت کرده‌اند. جمعی که امید عالیشاه هم به همان‎ها تعلق دارد اما کاش این لکه در کارنامه کاپیتان سوم پرسپولیس دیده نمی‎شد. او برای ادامه کار با پرسپولیس باید مسئولیت‎پذیرتر و آماده‎تر باشد. به هر حال در نیم فصل دوم پرسپولیس جای بازیکنان فعلی با حضور ستاره‎های جدید تنگ‎تر خواهد بود …

varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.