یک قدم تا بهترین اتفاق سال برای طارمی

مهدی طارمی توانست با کسب آراء مردمی، به جمع 3 نامزد پایانی کسب جایزه پوشکاش یا بهترین گل سال 2021 میلادی راه یابد.

به گزارش “ورزش سه”، پس از اینکه پسر بوشهری فوتبال ایران جوایزی همچون بهترین گل فصل لیگ قهرمانان اروپا را از آن خود کرد، حالا او هدف بزرگتری را مدنظر قرار داده است. مهدی طارمی پس از پشت سر گذاشتن 7 حریف گردن کلفت، اکنون خود را در میان 3 نفر پایانی برای کسب عنوان جایزه پوشکاش یا بهترین گل سال دنیای فوتبال می بیند.

پوشکاش جایزه ای است که در 20 اکتبر 2009 توسط فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) و به دستور سپ بلاتر رئیس وقت این نهاد تأسیس شد تا به مرد یا زنی اعطا شود که از نظر زیبایی بهترین گل سال را در تقویم 365 روز میلادی به ثمر رسانده باشد و اکنون فوتبال ایران تا تصاحب بزرگترین عنوان جهانی خود، فاصله چندانی ندارد.

در دیدار برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، پورتو برای جبران شکست 2 بر صفر مقابل چلسی در استادیوم سانچز پیسخوان شهر سویا به مصاف این تیم رفته بود. دیداری که به دلیل شرایط کرونایی در این استادیوم برگزار شد. طارمی در بازی رفت و به دلیل اخراج مقابل یوونتوس غایب بود و در مسابقه برگشت نیز از دقیقه 63 وارد زمین شد و در لحظات پایانی مسابقه روی پاس نانو به هوا برخاست و با ضربه ای قیچی برگردان و استثنایی، دروازه ادوارد مندی را باز کرد.

https://www.varzesh3.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.