اصرار، اصرار، اصرار و اخراج!

تلخی شکست در کاشیماساکر کم بود اخراج عجیب هافبک پرسپولیس هم مزید بر علت شد تا قهرمان ایران در نیمه نخست فینال آسیا با اتفاقات بسیار زیادی مواجه شود.

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 با نتیجه 2-0 باخت تا برای بازی برگشت کاری بس دشوار پیش رو داشته باشد. این دشواری ها وقتی بیشتر می شود که سرخپوشان در آخرین دقیقه بازی با اخراج سیامک نعمتی نیز روبرو شدند تا یکی از کلیدی ترین مهره های خود را برای بازی برگشت در تهران به همراه نداشته باشند.

بازیکن پرسپولیس در شرایطی که می دانست یک اخطار در پرونده انضباطی خود دارد در صحنه ای کنترل عصبی خود را از دست داد و با حرکت بی موردی که روی بازیکن کاشیما انجام داد زمینه اخطار دوم و کارت قرمز را فراهم کرد تا این شوک از شوک خوردن دو گل برای برانکو و شاگردانش ویرانگرتر باشد چون در روزهایی که پرسپولیس با کمبود بازیکن روبرو است از دست دادن مهره ای همچون سیامک نعمتی می تواند بدترین ضربه را برپیکره قهرمان لیگ در بازی برگشت وارد کند.

سیامک نعمتی در حساس ترین بازی تاریخ فوتبال خود بدترین اشتباه ممکن را انجام داد تا به این ترتیب پرسپولیس با بحران های بیشتری گام به بازی برگشت در جهنم آزادی بگذارد. مسلما از دست دادن سیامک نعمتی تمام نقشه ها و پلان های تاکتیکی پروفسور را تحت الشعاع قرار می دهد چون در غیاب بازیکن شماره 88 چیدمان اولیه پرسپولیس همین طور برنامه های این تیم برای جبران شکست کاشیماساکر تغییرات فراوانی خواهد داشت.

سیامک در روزی کارت قرمز را جلوی چشمانش دید که خوب می دانست داور چینی با توجه به جو حاکم بر ورزشگاه در روز فینال منتظر چنین اشتباهات مضحکانه ای از سوی بازیکنان پرسپولیس است. در شرایطی که تعدادی از بازیکنان پرسپولیس در نیمه دوم عصبی تر از همیشه بازی می کردند تا استرس اخراج یکی از مهره ها را به جان طرفداران بیاندازند این قرعه به نام سیامک خورد تا در دقیقه 90 کابوسی بزرگ برای پرسپولیسی ها رقم بزند در شرایطی که این کابوس می توانست با کمی حرفه ای گری و آرامش رقم نخورد.

با غیبت سیامک نعمتی حالا برانکو چاره ای ندارد تا در بازی برگشت از امید عالیشاه به عنوان جانشین سیامک نعمتی محروم در ترکیب اصلی بهره ببرد. بازیکنی که در بازی امروز وقتی به بازی آمد اصلا انتظارات را برآورده نکرد و با اشتباهات خود صدای اعتراض پروفسور را نیز درآورد. عالیشاه که خوب می داند نگاه ها به او برای بازی برگشت دوخته شده است باید به خوبی بتواند از عهده وظایفی که روی دوشش به عنوان جانشین نعمتی قرار گرفته، برآید.

عکس ها:امیرحسین خیرخواه – کاشیما ساکر

varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.