منشا: در پرسپولیس همیشه نگران هستید !

موتور گلزنی گادوین منشا در آسیا روشن شده و او امیدوار است اینبار بتوانند مسیر صعود به مراحل نهایی لیگ قهرمانان را قدرتمندانه‌تر از گذشته در پیش بگیرند.

به گزارش “ورزش سه”، گادوین منشا در پنجمین بازی آسیایی خود برای پرسپولیس موفق شد پنجمین گلش را به ثمر برساند تا اکنون بین بازیکنان این تیم متخصص آسیا لقب گیرد. منشا در جدال برابر نسف قارشی توانست زننده یکی از گل‌های تیمش باشد و امیدوار است روند گلزنی‌اش را در ادامه نیز به همین شکل دنبال کند و یکی از مهره‌های تاثیرگذار سرخپوشان شود. او در خصوص شرایط تیمش پیش از جدال حساس برابر السد با ورزش سه به صحبت پرداخت که در ادامه می‌خوانید.

  1. مهاجم نیجریه‌ای سرخپوشان در خصوص گلزنی به نسف قارشی گفت: این یک دیدار واقعا بین المللی بود. تفاوت زیادی بین فوتبال آسیا و لیگ داخلی وجود دارد و بازیکنان خوبی در ترکیب حریف ما قرار داشتند و برتری سه گله ما نشان دهنده ضعف حریف نبود. مطمئنا آنها در ادامه امتیازات خوبی جمع خواهند کرد و البته پرسپولیس این شانس را به آنها نداد. خوشحالم که اسمم جزو گلزنان این بازی قرار داشت و از نظر شخصی برایم مهم بود که با قدرت در اولین بازی حاضر شوم.
  2. منشا در خصوص آماری که در لیگ قهرمانان به جا گذاشته و پنجمین گلش در این تورنمنت گفت: من به طور کلی یک مهاجم هستم و وظیفه‌ام گلزنی است. حتی در مسابقات تمرینی نیز از گل زدن استقبال می‌کنم. شاید با بدشانسی بزرگی در این فصل مواجه شدم و نتوانستم همانند لیگ قبلی گل بزنم؛ اما مطمئنا از صد در صد آمادگی برخوردار هستم و در دیدارهای باقیمانده نیز به چیزی جز گل‌های بیشتر و در کنار آن جشن‌های پیروزی بیشتر به همراه تیم فکر نمی‌کنم.

وی در خصوص جدایی طارمی و اینکه اکنون در خط حمله بدون رقیب قرار گرفته گفت: اینطور نمی‌توان گفت. من در زمان حضور طارمی هم فرصت بازی داشتم. خصوصیات تیم‌های بزرگ همین است و همیشه باید نگران جایگاهت باشی. من همین الان هم نگران جایگاهم هستم و تیم خوب و کاملی در اختیار داریم و برانکو ایوانکوویچ به تمام نفراتش آماده باش داده است و باید بهترین فرم را برای حضور در ترکیب داشته باشی وگرنه فاصله درون چمن تا نیمکت در پرسپولیس آنقدر نیست که به جایگاه ثابت اطمینان داشته باشی.

منشا در واکنش به اینکه آیا تمایلش برای نمایش بهتر در آسیا به خاطر جلب نظر مشتریان خارجی و ترانسفر است گفت: اکنون کسی درباره جدایی از پرسپولیس فکر نمی‌کند. من قبل از این بازی‌ها هم مشتریانی داشتم؛ اما پیراهن پرسپولیس را انتخاب کرده‌ام و به دنبال موفقیت با آن هستم. چیزی که من گفتم این است که برایم موفقیت حتی در زمین تمرین هم در اولویت قرار دارد و بعضی اوقات شرایط به شکلی پیش می‌رود که در یک بازی نمایش بهتری برای عرضه خواهی داشت و خوشحالم که در اولین بازی آسیایی در فصل جدید اینگونه شد. با این حال من کاملا برای تمامی دیدارها آماده هستم و با همین انرژی و انگیزه جلو می‌روم.

مهاجم نیجریه‌ای سرخپوشان در خصوص جدال با السد قطر و تقابل با مرتضی پورعلی گنجی به عنوان مدافع ملی‌پوش ایرانی این تیم گفت: ما هنوز آنالیز کاملی از حریف نداشته‌ایم و تمرینات ما بیشتر بر پایه تاکتیک خودمان بوده است. مطمئنا هر مدافعی در تلاش است تا مانع گلزنی حریف شود و من تاکنون کار آسانی مقابل هیچ بازیکنی نداشتم. پیش از بازی آنالیز حریف به ما داده می‌شود و تلاش خواهم کرد برای پیراهن تیمم به موفقیت برسم و این انگیزه تک تک بازیکنان ماست.

او در خصوص امیدواری‌اش برای رسیدن به موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما فصل گذشته یک حسرت بزرگ را تجربه کردیم و اینبار با درس بزرگی در این رقابت‌ها حاضر می‌شویم. یک سری اتفاقات باعث شد تا در نیمه نهایی نتوانیم صعود کنیم و من مطمئن بودم که در فینال می‌توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم. ما تیم شایسته‌ای در مرحله نیمه نهایی بودیم و تفاوت ما و الهلال اینقدر نبود. ما چهار بار با آنها بازی کردیم و تنها یک بازی را واگذار کردیم و مطمئنا 100 بار هم بازی کنیم یک بار 4 گل نخواهیم خورد و آن بازی یک اتفاق تلخ و باورنکردنی برای ما بود و هر چقدر تلاش کردیم نتوانستیم آن را جبران کنیم چرا که تفاوت ما و الهلال در حد این تعداد گل نبود.

منشا در خصوص قهرمانی زودهنگام پرسپولیس و اینکه شاید انگیزه کم بازیکنان باعث شود او موفق به دستیابی به گل‌های بیشتر نشود گفت: این اتفاق خوبی است که می‌توانیم جشن برگزار کنیم.

البته ما هیچ چیز را تمام شده نمی‌دانیم. 7 بازی باقی مانده و ما کاملا حرفه‌ای و در کمال جوانمردی برابر حریفان قرار خواهیم گرفت. هر کدام با یک انگیزه مشخص این دیدارها را به پایان خواهیم رساند و مهمترین موضوع اعتبار نام پرسپولیس است که نباید به عنوان قهرمان در هفته‌های پایانی به دلیل قهرمانی زودهنگام با نتایج موفقی همراه نشود.

گادوین منشا در خصوص عنوان آقای گلی علی علیپور در فصل هفدهم گفت: او یک مهاجم فوق العاده است و خوشحالم که به تیم ملی رسید. این کمترین حق او بود و برایش بهترین اتفاقات را آرزو می‌کنم. رابطه خوبی با یکدیگر داریم و مطمئن هستم که با پتانسیلی که دارد قادر خواهد بود بیشتر از این هم موفق شود.

http://www.varzesh3.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.