پاسخ ستاره شماره 8 استقلال به یک اتهام بزرگ!

ستاره شماره 8 استقلال می گوید او هرگز با غرور در زمین بازی نکرده است و تنها با خواسته سرمربی تیم در زمین بازی کرده است.

به گزارش ورزش سه، فرشید اسماعیلی بی تردید یکی از بهترین بازیکنان استقلال در بازی با العین بود، او در یک صحنه سه بازیکن العین را به زیبایی جا گذاشت و ضربه اش با سوپر واکنش خالد عیسی به کرنر رفت. او همچنین یک شوت هم از پشت محوطه جریمه روی موقعیتی که خودش ایجاد کرده بود زد که این شوت به بیرون از دروازه رفت. به جز این اسماعیلی در نیمه دوم بازی هماهنگ و ایده آلی با 3 بازیکن خارجی تیمش داشت که حاصل آن بدست آمدن چند موقعیت ایده آل گلزنی بود.

اما در اقدامی عجیب بعضی از صفحات هواداری استقلال در فضای مجازی اینطور عنوان کردند که او مغرور بازی کرده و در فکر کار تیمی نبوده است، اتفاقی که ستاره شماره 8 استقلال را به شدت ناراحت کرده است.

فرشید اسماعیلی در این باره به ورزش سه گفت: در این سال ها که در استقلال بازی کرده ام هدفی جز موفقیت استقلال نداشته ام، بازی های زیادی را با وجود مصدومیت در زمین بازی کردم و این ها هیچکدام منتی نیست چون من عاشق پیراهن استقلال هستم و همیشه در زمین از جان مایه می گذارم.

او ادامه داد: من هرگز با غرور در زمین بازی نمی کنم. در بازی شب گذشته آقای شفر از من خواستند که دریبل بزنم تا نظم دفاعی خط دفاع حریف به هم بخورد و ما بتوانیم راحت تر موقعیت سازی کنیم. من فقط خواسته سرمربی را اجرا کردم وگرنه بارها گفته ام که پاس دادن را بیشتر از گل زدن دوست دارم.

هافبک شماره 8 تیم فوتبال استقلال در مورد بازی با العین گفت: نیمه اول بازی پایاپای بود و دو تیم نتوانستند موقعیت چندان جدی خلق کنند. اما در نیمه دوم ما کاملا بر بازی مسلط بودیم و خودتان دیدید که می توانستیم سه چهار گل بزنیم. متاسفانه روی تنها موقعیت العین غافلگیر شدیم. من فکر می کنم عدالت رعایت نشد و ما بازی که می توانستیم با اختلاف گل پیروز شویم را مساوی کردیم.
او در مورد مصدومیتش هم که در بازی با العین نصیبش شد هم گفت: من در اواسط نیمه دوم لگنم در رفت ولی با توجه به شرایط حساس تیم ماندم و بازی کردم. در دقیقه 80 آنقدر درد داشتم که حتی نفس کشیدن هم برایم سخت بود و شرایط به گونه ای پیش رفت که نتوانستم به بازی ادامه بدهم.

اسماعیلی در ادامه در مورد مصدومیت خود گفت: من وقتی از زمین بیرون آمدم آنقدر درد داشتم که حتی پزشکان تیم نتوانستند پایم را جا بیندازند. امروز به کلینیک باشگاه استقلال می روم تا بتوانم در بازی های بعدی در خدمت تیم باشم.

هافبک شماره 8 استقلال در باره شانس صعود استقلال هم می گوید: ما با بدشانسی 3 امتیاز بازی با العین را از دست دادیم و کارمان سخت شده است اما هواداران عزیزمان بدانند که تا روز آخر برای صعود تلاش می کنیم و بازهم تلاش می کنیم که دوباره شانس صعودمان را زنده کنیم.

varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.