میزبانی بحرین برگشت‌ناپذیر است؟ (عکس)

وبسایت فدراسیون فوتبال ایران دو روز پیش با انتشار نامه‌ای از ویندزور جان دبیرکل AFC به نقل از او ادعا کرد که شیخ سلمان رئیس این کنفدراسیون از میزبانی بحرین در این مسابقات بی‌اطلاع بوده است.

به گزارش “ورزش سه” در این نامه که در پی پیگیری‌های فدراسیون فوتبال و در جهت احقاق حق میزبانی ایران در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی به تهران واصل و در سایت فدراسیون فوتبال منتشر شده است، دبیرکل AFC با اشاره به مشکلات و مسائلی که قبل‌تر نیز به آن اشاره کرده، در رد ادعاها مرتبط با اعمال نفوذ رئیس بحرینی کنفدراسیون برای میزبانی کشورش اعلام نموده است اساساً مسائلی مثل این به رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا مربوط نمی‌شود و گردش کاری کمیته مسابقات برای اعلام میزبانی ارتباطی به پست ریاست AFC پیدا نمی‌کند.

به واسطه همین نامه بود که شهاب‌الدین عزیزی‌خادم نیز در گفتگویش با خبرنگاران در حاشیه تمرین تیم ملی اعلام کرد: شیخ سلمان از انتخاب بحرین به عنوان میزبان خبر نداشته است. جالب این‌که بخش مهمی از انتقاداتی که متوجه رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در روزهای آخر سال در برخی از رسانه‌های رسمی مطرح شد، همین مسئله رابطه نزدیک او با شیخ سلمان و رأی ایران به وی در آخرین انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا بود.

https://www.varzesh3.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.