ترکیب احتمالی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان

استقلال امروز در حالی به مصاف دومین حریف خوزستانی متوالی می رود که ترکیب این تیم دستخوش یکی دو تغییر احتمالی خواهد بود.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از برد شیرین و سرنوشت ساز چند روز قبل برابر استقلال خوزستان، وینفرد شفر و شاگردانش امروز در خانه میزبان برزیلی های ایران از دیار اروند خواهند بود. صنعت نفت که اوضاع و احوال چندان مساعدی در جدول ندارد عصر امروز در آزادی جدالی دشوار برابر تیم تازه اوج گرفته استقلال خواهد داشت چون شفر و شاگردانش برای نزدیک شدن به جمع مدعیان خیز برداشته اند.

مربی آلمانی امروز درون دروازه باز هم به مهدی رحمتی کاپیتان اول خود اعتماد خواهد کرد. کلین شیت هفته قبل برابر استقلالی های خوزستان باعث شد تا آمار این فصل سنگربان کهنه کار آبی ها بهتر از قبل باشد تا به سیدحسین حسینی ملی پوش ترجیح داده شود.

در خط دفاع با وجود بازگشت پژمان منتظری مصدوم اما شفر به احتمال فراوان از زوج دانشگر – چشمی در پست مدافع میانی بهره خواهد برد ضمن این که در پست دفاع راست وریا غفوری دوباره یک گام به عقب برداشته و جایگزین فرشاد محمدی مهر خواهد شد که در اهواز چندان نمره قابل قبولی نگرفت. در پست دفاع چپ نیز تنها گزینه اجباری میلاد زکی پور است که با نمایش های پرفراز و نشیب خود همچنان بخت اول حضور در میدان قلمداد می شود.

علی کریمی امروز نقش هافبک دفاعی استقلال را در سیستم چهار هافبکی برعهده خواهد داشت تا پل ارتباطی مدافعان و نفرات حاضر در میانه میدان باشد و در کنار آن تخریبچی آبی ها نیز قلمداد شود. بازگشت طارق همام ملی پوش عراقی به ترکیب و ایستادن او در پست هافبک راست که آزادی عمل نیز دارد کلیدی ترین تغییر در جمع استقلالی ها خواهد بود. فرشید اسماعیلی نقش هافبک چپ با همان شرح وظایفی که طارق دارد، را بازی می کند تا فرشید باقری با آزادی عمل بیشتر و یک گام جلوتر از علی کریمی هنر بازیسازی و نظم دهی به میانه میدان را نشان بدهد.

روح ا.. باقری زننده تک گل سه امتیازی در اهواز پشت سر الحاجی گرو مرد مورد علاقه وینفرد شفر زوج خط حمله را تشکیل خواهند داد تا بلکه با هنرنمایی آنها زمینه یک برد دیگر آبی پوشان فراهم شود. به این ترتیب شانس حضور مرتضی تبریزی در ترکیب اصلی بسیار پایین خواهد بود تا نیمکت نشینی های خرید گران قیمت تابستانی ادامه داشته باشد.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل صنعت نفت

سیدمهدی رحمتی، وریا غفوری، محمد دانشگر، روزبه چشمی، میلاد زکی پور؛ علی کریمی، فرشید باقری، طارق همام، فرشید اسماعیلی؛ روح ا.. باقری و الحاجی گرو.

varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.