کنعانی: آقا یحیی و مهدوی‌کیا اسطوره‌اند، شیطنت نکنید!

مدافع ملی پوش پرسپولیسی ها معتقد است شایعاتی که درباره او می گویند خنده دار است و وی هرگز پستی در صفحه اجتماعی خود مبنی بر اظهارنظر درباره بزرگان فوتبال ایران منتشر نکرده است.

به گزارش “ورزش سه”، انتشار پستی اینستاگرامی منتسب به مدافع ملی پوش پرسپولیسی ها باعث شد تا با او درباره این موضوع و صحت و سقم آن به صحبت بپردازیم. پستی که در آن درباره تعدادی از فوتبالی های فعلی و سابق هم اظهارنظر شده بود. محمدحسین کنعانی زادگان درباره این موضوع و همینطور شرایط خود در تیم ملی و پرسپولیس با “ورزش سه”، به صحبت پرداخت.

هواداران بدانند من پستی منتشر نکردم

درباره پستی که گفته می شود من در اینستاگرامم منتشر کردم باید بگویم که این یک دروغ محض است. من اصلا به خودم حق نمی دهم که اینچنین پستی بگذارم و ترجیح می دهم در آرامش به تمریناتم بپردازم. واقعا متاسفم برای آنها که به دنبال ایجاد حاشیه سازی برای من و پرسپولیس هستند و هواداران پرسپولیس هم باید هوشیار باشند و بدانند که من به عنوان بازیکن این تیم هرگز به بزرگان فوتبال ایران و تیمم بی احترامی نمی کنم. پرسپولیس همیشه پرسپولیس و بزرگ است و از همه هواداران تیم می خواهم عصبی نشوند و زود تصمیم نگیرند. این شایعات خنده دار است و هرکسی که من را دیده باشد می داند من ابدا از این دست حرف های خنده دار نمی زنم. حرف هایی که بوی توهین و به هم ریختن تیم داشته باشد.

به کوری همه بدخواهان، در تیم ملی هم از سیدجلال مشورت می گیرم

چه در تیم ملی و چه در پرسپولیس به همه بزرگان احترام می گذارم. این پست درباره پرسپولیس بود و باید بگویم من در کنار بزرگانی همچون سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، محمد انصاری رفاقت می کنم و سعی می کنم از تمرین و بازی در کنار آنها لذت ببرم و کسب تجربه کنم. به کوری چشم همه بدخواهان من و پرسپولیس می گویم که من به همه بزرگان فوتبال ایران احترام می گذارم و این شانس من بود که می توانم در کنار سیدجلال بازی کنم. او فکر می کنم 112 بازی ملی داشته باشد، به کوری چشم بدخواهان من حتی درباره تیم ملی هم با سیدجلال صحبت می کنم و در باره شرایط مختلف از او راهنمایی و مشورت می گیرم.

در حدی نیستم که درباره مهدوی کیا و گل محمدی حرفی بزنم

متاسفانه می بینم حرف هایی از من درباره مهدی مهدوی کیا و یحیی گل محمدی و … منتشر می شود اما باز هم می گویم این قدر بی معرفتی در قبال من نکنید. من هرگز خودم را در حدی نمی بینیم که به بزرگان فوتبال ایران توهین کنم. اصلا چرا باید این کار را کنم؟ برای اینکه خودم را بزرگ کنم؟ بزرگ شدن من با این حرف ها امکان ندارد. آقایحیی و مهدوی کیا اسطوره اند، خواهشا شیطنت نکنید.

درباره دربی هم از من دروغ منتشر کردند

متاسفانه از جاهایی هم شنیده ام که می گویند کنعانی گفته من در صورتی که در دربی بازی نکنم مصاحبه می کنم و سر و صدا می کنم و از این دست صحبت ها، اما همه آنهایی که این شایعات را درست می کنند باید بدانند من با پرسپولیس قراردادی دارم که با افتخار به آن پایبند هستم. چه یک دقیقه و چه نود دقیقه در میدان باشم کارم را می کنم. من نیامدم اینجا که بخواهم حاشیه سازی کنم و با قدرت می گویم که همه گفته ها و حاشیه های منتسب به خودم را تکذیب می کنم و به همه هواداران می گویم من هم مانند باقی بازیکنان همه هم و غم خود را برای موفقیت تیم گذاشته ام.

با کالدرون می خواهیم چهارمین قهرمانی پیاپی را بگیریم

یکی از دلایلی که این همه حاشیه سازی می شود به شرایط خوب تیم بر می گردد. بزرگان تیم و بازیکنان جوان با همبستگی به تمرین و بازی می پردازند. مربی کاربلدی روی نیمکت تیم می نشیند و همه ما به دنبال این هستیم تا بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم. هر چند در هفته های ابتدایی درباره هیچ تیمی نمی توان نظر داد اما همه ما دنبال این هستیم تا این بار با آقای کالدرون به قهرمانی برسیم.

بدون رقابت نمی توان بزرگ شد

من رقبای خوبی در پرسپولیس دارم که خوشبختانه در کنار آنها سعی می کنم وضعیتم را بهتر از قبل کنم. خیلی ها می خواهند موش بدوانند اما من از آن دسته کسانی هستم که معتقدم فوتبال بدون رقیب نمی شود و به هرحال رقابت هم سخت است. اگر رقیب داشته باشید می توانید موفق شوید. حالا رقبای من در پرسپولیس نفراتی مانند سیدجلال و شجاع و ماهینی و انصاری هستند و قطعا در کنار آنها به دنبال این هستم تا چه یک دقیقه و چه نود دقیقه به من فرصت برسد.

در دربی سه دو هم روی نیمکت پرسپولیس بودم

درباره دربی نکته جالبی هم وجود دارد. در دربی معروف سه بر دو یکی از نفراتی بودم که روی نیمکت پرسپولیس حضور داشتم و لذت پیروزی در آن را هم چشیدم. امیدوارم این بار هم چه روی نیمکت و چه در زمین بتوانم لذت پیروزی در دربی را باز هم تجربه کنم.

تصمیم کادرفنی بود که در بازی تیم ملی به میدان بروم

خیلی خوشحالم که در تیم ملی هم توانستم به میدان بروم و با بسته ماندن دروازه هم بازی تمام شد. برای همه رقبایم در تیم ملی احترام زیادی قائلم به هر حال این تصمیم کادرفنی تیم ملی بود که در این دیدار هم مثل بازی قبلی به عنوان یکی از بازیکنان اصلی به میدان بروم. امیدوارم همچنان با تمرینات مستمر یکی از بازیکنان حاضر در تیم ملی باشم.

www.varzesh3.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.